Grabitet një pompë e derivateve në Prishtinë

Një grabitje ka ndodhur në rrugën “Isa Kastrati” në Prishtinë.

Cak i grabitëseve ka qenë një pompë e derivateve.

Në raportin 24 orësh, bëhet me dije se tre të dyshuarit kanë grabitur para të gatshme dhe pako me cigare.

“Rr. Isa Kastrati, Prishtinë / 05.02.2024 – 00:03. Dy ankues meshkuj kosovar ka informuar se për deri sa ishin në vendin e punës në pompë të derivateve, tre persona të maskuar i kanë grabitur para të gatshme dhe pako me cigare. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e policisë

Check Also

Suedia dërgon trupa në vijën e frontit të NATO-s, ushtria përgatitet për anëtarësim

Suedia do të dërgojë trupa luftarake në Letoni, ndërsa vendi po përgatitet për anëtarësimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *