Dyshohet se kamioni goditi për vdekje një person në Fushë-Kosovë  

Një këmbësor dyshohet se ka vdekur pasi është goditur nga një kamion në Fushë-Kosovë.

Instituti Mjekësor Ligjor si dhe njësitet policore kanë dalë në vendngjarje, njofton Kosovalajm.net.

 Kosova Lajm e ka kontaktuar policinë dhe është në pritje të një përgjigje.

Check Also

Suedia dërgon trupa në vijën e frontit të NATO-s, ushtria përgatitet për anëtarësim

Suedia do të dërgojë trupa luftarake në Letoni, ndërsa vendi po përgatitet për anëtarësimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *