Grabitje e armatosur në Fushë Kosovë

Një person ka raportuar se derisa ishte në lëvizje me veturë, tre persona të maskuar, nën kërcënimin e armës, duke e sulmuar fizikisht, kanë kryer grabitje.

Ai ka njoftuar se i është grabitur një telefon dhe 250 euro, derisa policia bën të ditur se ai ka pranuar tretman mjekësor, përcjell kosovalajm.net

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se derisa ka qenë me veturë në lëvizje, tre persona të panjohur të maskuar,  nën kërcënimin e armës dhe thikës, duke e sulmuar fizikisht i kanë grabitur një telefon celular dhe 250€  dhe janë larguar në drejtim të panjohur,  viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin e policisë.

Check Also

Suedia dërgon trupa në vijën e frontit të NATO-s, ushtria përgatitet për anëtarësim

Suedia do të dërgojë trupa luftarake në Letoni, ndërsa vendi po përgatitet për anëtarësimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *