Gjendet i vdekur personi që u raportua i zhdukur në Istog

Një person që u raportua i zhdukur në fshatin Baicë të Istogut, është gjetur i vdekur.

Në raportin e policisë bëhet e ditur se vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor dhe se trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion, përcjell kosovalajm.net

“Në lidhje me rastin, është raportuar se me 12.01.2024 nga familjarët është gjetur viktima mashkull  kosovar pa shenja jete, vdekjen e të cilit e ka konstatuar ekip mjekësor. Me vendim të prokurorit, në trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet tutje në raport.

Check Also

Suedia dërgon trupa në vijën e frontit të NATO-s, ushtria përgatitet për anëtarësim

Suedia do të dërgojë trupa luftarake në Letoni, ndërsa vendi po përgatitet për anëtarësimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *