Një person në Istog bie në greminë, nisin kërkimet

Një person ka rënë në një greminë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:00 në Bjeshkët e fshatit Studenicë të Istogut.

Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar Fadil Gashi, zëdhënës i policisë për rajonin e Pejës.

“Policia dhe zjarrfikësit janë nisur në drejtim të vendit të ngjarjes. Kërkimet për të kanë nisur”, tha Gashi.

“Te shohim tutje se çka do të rezultojë në këtë rast”, shtoi ai.

Kosovalajm.net do t’ju mbajë të informuar.

Check Also

Suedia dërgon trupa në vijën e frontit të NATO-s, ushtria përgatitet për anëtarësim

Suedia do të dërgojë trupa luftarake në Letoni, ndërsa vendi po përgatitet për anëtarësimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *