Suharekë: Gruaja raporton zhdukjen e burrit

Një grua në Suharekë ka raportuar se burri i saj, shtetas i huaj është larguar nga shtëpia dhe sipas tij, nuk dihet vendndodhja e tij.

Në raportin 24 orësh të policisë bëhet e ditur se ky rast është duke u hetuar, përcjell Kosovalajm.net

“Ankuesja kosovare ka raportuar se bashkëshorti i saj shtetas i huaj, me datën e cekur ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij. Rasti është duke u hetuar”, thuhet tutje në raport.

Check Also

Suedia dërgon trupa në vijën e frontit të NATO-s, ushtria përgatitet për anëtarësim

Suedia do të dërgojë trupa luftarake në Letoni, ndërsa vendi po përgatitet për anëtarësimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *