Grabitje në Prizren

Një burrë në Prizren ka njoftuar se derisa ka qenë në shtëpi, një person ka hyrë me forcë në shtëpo dhe nën kërcënimin e armës i ka grabitur para të gatshme.

“GRABITJE- Prizren / 07.01.2024 – 10:50. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se derisa ishte duke qëndruar në shtëpi, një person i maskuar është futur me forcë brenda në shtëpi dhe nën kërcënimin e thikës ka grabitur para të gatshme. Të lënduar nuk ka, ndërsa rasti është duke u hetuar.”

Check Also

Suedia dërgon trupa në vijën e frontit të NATO-s, ushtria përgatitet për anëtarësim

Suedia do të dërgojë trupa luftarake në Letoni, ndërsa vendi po përgatitet për anëtarësimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *