Policia italiane ka arrestuar një të ri shqiptar të identifikuar si Princi Geri, 26 vjeç.

Policia italiane ka arrestuar një të ri shqiptar të identifikuar si Princi Geri, 26 vjeç.

Ai u kap me drogë të llojit kokainë teksa po udhëtonte me autobus. Të riut i është gjetur droga me vlerë rreth 40 mijë euro, të cilën e kishte fshehur në të brendshmet e tij.

Ndërkohë, në shtëpinë e tij, policia gjeti më shumë drogë brenda në dollap.

Më herët, 26-vjeçari ishte arrestuar në vitin 2017 për trafik dhe posedim droge./abcnews.al

Check Also

Suedia dërgon trupa në vijën e frontit të NATO-s, ushtria përgatitet për anëtarësim

Suedia do të dërgojë trupa luftarake në Letoni, ndërsa vendi po përgatitet për anëtarësimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *