Policia kap të dyshuarin për vjedhje në shtëpinë e Mozzik

I dyshuari për vjedhjen në shtëpinë e këngëtarit, Mozzik, është arrestuar nga policia në mbrëmje.

Kosova lajm mëson nga burime se ai është kapur pas aksidentimit me veturë në Bibaj, derisa kishte provuar që të ikte nga policia.

Siç kuptohet më tej, në ndjekje të tij janë vënë edhe Mozikk dhe vëllai i tij Getinjo.

Personi i arrestuar dyshohet se ka kryer vjedhjen në shtëpinë e Mozzik, ku është raportuar se kishte marrë një shumë të konsiderueshme parash.

Kosovalajm.net ka kontaktuar edhe me zyrën për media të policisë në Ferizaj dhe është në pritje të konfirmimit.

Check Also

Suedia dërgon trupa në vijën e frontit të NATO-s, ushtria përgatitet për anëtarësim

Suedia do të dërgojë trupa luftarake në Letoni, ndërsa vendi po përgatitet për anëtarësimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *