Vrasje në tentativë në Slivovë të Prishtinës

Dy të mitur, janë përleshur fizikisht mes vete në fshatin Slivovë të Prishtinës.

Ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 13:30.

Sipas policisë, është përdorur një brisk dhe një boks hekuri.

Si pasojë, të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

Check Also

Suedia dërgon trupa në vijën e frontit të NATO-s, ushtria përgatitet për anëtarësim

Suedia do të dërgojë trupa luftarake në Letoni, ndërsa vendi po përgatitet për anëtarësimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *