Moti sot: Me diell dhe vranësira, temperaturat deri në 11 gradë Celsius

Të martën mbi Kosovë do të mbajë me diell dhe vranësira të pjesshme.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, në orët e hershme të ditës parashihen ngrica dhe mjegull, nëpër ultësira dhe vise të larta, transmeton KosovaLajm.net

Minimalet do të lëvizin ndërmjet minus tre gradë Celsius deri minus një gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet shtatë dhe 11 gradë Celsius.

Check Also

Suedia dërgon trupa në vijën e frontit të NATO-s, ushtria përgatitet për anëtarësim

Suedia do të dërgojë trupa luftarake në Letoni, ndërsa vendi po përgatitet për anëtarësimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *