Aksident i rëndë në Plavë: Ndërrojnë jetë katër persona, tre prej tyre shqiptarë

Katër persona kanë vdekur si pasojë e një aksidenti të rëndë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë në Mal të Zi, në Barane në afërsi të Plavës.

Sipas raportimeve të mediave në Mal të Zi, tre nga viktimat janë shqiptarë dhe një është shtetas malazez.

Raportohet se në aksident ishin të përfshira dy automjete. Automjetet thuhet se janë përplasur kokë më kokë.

Rasti është duke u hetuar kosovalajm.net

Check Also

Suedia dërgon trupa në vijën e frontit të NATO-s, ushtria përgatitet për anëtarësim

Suedia do të dërgojë trupa luftarake në Letoni, ndërsa vendi po përgatitet për anëtarësimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *