Sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell, sipas njoftimit të Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës.

Sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell, sipas njoftimit të Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet -1 deri 1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës do të lëvizin mes 6 deri 11 gradë Celsius, përcjell Kosovalajm.net.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes dhe veriperëndimit.

Check Also

Suedia dërgon trupa në vijën e frontit të NATO-s, ushtria përgatitet për anëtarësim

Suedia do të dërgojë trupa luftarake në Letoni, ndërsa vendi po përgatitet për anëtarësimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *