Osmani sot mban takimin e radhës të Këshillit për Demokraci dhe të Drejta të Njeriut

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, sot do të mbajë takimin e radhës të Këshillit për Demokraci dhe të Drejta të Njeriut.

Takimi nis në orën 09:30 në ndërtesa e Kuvendit të Kosovës, raporton Kosova Lajm

Check Also

Suedia dërgon trupa në vijën e frontit të NATO-s, ushtria përgatitet për anëtarësim

Suedia do të dërgojë trupa luftarake në Letoni, ndërsa vendi po përgatitet për anëtarësimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *