Konfirmohet raportimi i “Kosova Lajm”: Policia e Kosovës bastisi një depo në Veri

“KosovaLajm” para disa ore ka raportuar ekskluzivisht se në Veri të vendit është duke u zhvilluar një aksion nga Policia e Kosovës.

Burimet e portalit kishin marrë vesh se brenda depos kishte mall të kontrabanduar ndërsa vetëm para pak çastesh edhe Policia e Kosovës përmes një komunikate e konfirmojé raportimin e KosovaLajm.

Nën dyshimin për vepër penale “Tregti e ndaluar” Policia e Kosovës zbulonë dhe sekuestron sasi të mallit pa dokumente në Leposaviq

Prishtinë, 21 dhjetor 2023,

Check Also

Suedia dërgon trupa në vijën e frontit të NATO-s, ushtria përgatitet për anëtarësim

Suedia do të dërgojë trupa luftarake në Letoni, ndërsa vendi po përgatitet për anëtarësimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *