Sindikata e Policisë sot në takim me Sveçlën

Të mërkurën është caktuar të mbahet takim në mes të Ministrit të Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla dhe Sindikatës së Policisë së Kosovës.

Këtë për Kosovalajm.net e ka konfirmuar kryetari i kësaj sindikate, Imer Zeqiri, duke treguar se takimi do të nisë në orën 11:00.

Ky takim vjen pas protestave të fundit nga njësi të ndryshme të Policisë së Kosovës.

Check Also

Suedia dërgon trupa në vijën e frontit të NATO-s, ushtria përgatitet për anëtarësim

Suedia do të dërgojë trupa luftarake në Letoni, ndërsa vendi po përgatitet për anëtarësimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *