Deputetja Arjeta Fejza: Çështja e targave ilegale u mbyll, Policia s’i ka hasur më nëpër rrugë

Deputetja e VV-së nga Mitrovica, Arjeta Fejza, ka thënë se çështja e targave ilegale është mbyllur.
Sipas saj, tash e tri ditë Policia e gazetarët nuk po i hasin më nëpër rrugë, shkruan “KosovaLajm.net”.
Sipas saj, kjo ishte e paimagjinuesbme me qeverisjet e kaluara.
“Me lejoni të ju përkujtoj se çështja e targave ilegale është mbyllur tashmë tri ditë dhe as Policia, as gazetarët s’i kanë hasur më nëpër rrugë. Pra, rend dhe ligj cep më cep. E paimagjinueshme kjo me qeverisjet e kaluara”, ka shkruar deputetja Fejza.

Check Also

Suedia dërgon trupa në vijën e frontit të NATO-s, ushtria përgatitet për anëtarësim

Suedia do të dërgojë trupa luftarake në Letoni, ndërsa vendi po përgatitet për anëtarësimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *