Aksident në Podujevë: Një i vdekur dhe një i lënduar

Një i vdekur dhe një i lënduar është bilanci i aksidentit që ka ndodhur sonte në fshatin Llapashticë të Podujevës.

Rastin për Kosova Lajm e ka konfirmuar Arben Beqiri, shefi i Emergjencës në Podujevë.

“Po, janë një i vdekur dhe një i lënduar rëndë”, tha ai.

Beqiri shtoi se në aksident ishin të përfshirë dy vetura.

Lidhur me rastin Kosova Lajm ka raportuar pak më parë/ Kosovalajm.net

Check Also

Suedia dërgon trupa në vijën e frontit të NATO-s, ushtria përgatitet për anëtarësim

Suedia do të dërgojë trupa luftarake në Letoni, ndërsa vendi po përgatitet për anëtarësimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *