BERNA Residence po vjen…✨

BERNA Residence po vjen…✨

BERNA Residence, kompleksi banesor më i ri, po vjen si sinonim i elegancës dhe komfortit. Në qendër të qytetit, ky kompleks ka për qëllim të krijojë një shtëpi ku eleganca, komoditeti dhe teknologjia takohen në një harmoni të përkryer.

Në një vend të privilegjuar, kompleksi ynë ofron pamje të mrekullueshme të qytetit dhe natyrës së rrethuar. Jetoni me pamje të paharrueshme, çdo ditë.

Na kontaktoni lidhur me Ofertat tona në kompleksin BERNA Residence.
📞Tel: 046 191 191 | 048 766 444
Ju mirëpresim!✨
#Banese #te #re #BERNA #Residence #Banesa #Oferta #per #banese #te #re #Banesaere #Vushtrri #qender #qytet #blej #banese #blejbanese

Check Also

Njihuni me Erhan Rrakateli nga Mitrovica, Lagjia e Boshnjakve

Erhan Rrakateli nga Mitrovica , Lagjia e Boshnjakve 3 Vellezerit RRAKATELI e raujte amanetin token …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *