Aksident i rëndë në Klinë, një i vdekur e një tjetër i lënduar rëndë

Para pak çastësh në komunën e Klinës ka ndodhur një aksident me fatalitet.

Rajoni raporton se dëshmitarët nga vendi i ngjarjes i kanë bërë me dije se një person ka vdekur dhe një tjetër ka marrë lëndime të rënda trupore.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë policia e Kosovës dhe ekipet emergjentë.

Check Also

Suedia dërgon trupa në vijën e frontit të NATO-s, ushtria përgatitet për anëtarësim

Suedia do të dërgojë trupa luftarake në Letoni, ndërsa vendi po përgatitet për anëtarësimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *