Kujdes, mos e klikoni këtë link, është mashtrim

Neptun Kosova ka dalur me një njoftim, pasi është shpërndarë një link në emër të tyre.

 

Neptun Kosova ka treguar se e vetmja loje shperblyese e vertetë eshtë ajo që ne kemi promovuar ne kanalet tona zyrtare ku shpërblimi i madh eshte banese në Prishtinë./Indeksonline/

Deshirojme t’ju informojme se nje loje e rreme eshte krijuar ne emer të Neptun dhe po qarkullon ne rrjetet sociale. Kjo loje është e rreme dhe nuk ka asnje lidhje me kompanine tone. Per te garantuar sigurine tuaj dhe integritetin e kompanise sone, ju kerkojme që te mos bini pre e mashtrimeve tè tilla.

 

E vetmja loje shperblyese e vertetë është ajo që ne kemi promovuar ne kanalet tona zyrtare ku shpërblimi i madh eshte banese në Prishtinë ndjekur nga komunikimi që gjeni edhe ne dyqanet tona.

 

Faleminderit per mirekuptimin tuaj!

 

 

Check Also

Suedia dërgon trupa në vijën e frontit të NATO-s, ushtria përgatitet për anëtarësim

Suedia do të dërgojë trupa luftarake në Letoni, ndërsa vendi po përgatitet për anëtarësimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *