Arrestohet mitrovicasi, fyu dhe pengoi policët në detyrën e tyre

Policia ka njoftuar se një mitrovicas është arrestuar.

Në raportin e saj 24 orësh Policia njofton se i arrestuari kishte sjellje agresive ndaj tyre/KosovaLajm

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti kishte penguar zyrtarët policor duke mos i përfillur urdhërat dhe fyer verbalisht.”, thuhet në raportin policor.

Check Also

Suedia dërgon trupa në vijën e frontit të NATO-s, ushtria përgatitet për anëtarësim

Suedia do të dërgojë trupa luftarake në Letoni, ndërsa vendi po përgatitet për anëtarësimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *