KB Trepça pret të dielen Ponte Prizrenin për të shënuar fitore dhe për ta ruajtur poziten e parë

 

***

KB Trepça ka hyrë në një seri të fitoreve duke mposhtur të gjithë pretendetët për titull.

Fillimisht mposhten KB Pejën në Mitrovicë pastaj vazhduan me fitore në Prishtinë, shkruan KosovaLajm.

Forma e mirë e xehetarëve u konfirmua edhe në Gjakovë, ku mposhten KB Vëllaznimin.

Ndërsa të dielen mitrovicasit kërkojnë fitoren e radhës për ta ruajtur vendin e parë në tabelë, drejt synimit për titull./ KosovaLajm

Check Also

Ish-ministri slloven i Mbrojtjes mirëpret liberalizimin për kosovarët: Avokuam ndër vite bashkë me PDK-në

Ish-ministri i Mbrojtjes i Sllovenisë, Roman Jakiq, e ka quajtur lajm të mirë heqjen e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *