Edhe nje 🏠 e re u nis tani 😊

Edhe nje 🏠 e re u nis tani 😊

 

Sa prekese historia e tyre 😱

 

Sot ishim ne fshatin Nedakoc te komunes se Vushtrrise dhe e vizituam nje familje 7 anetareshe

 

Me shume emocione e priten lajmin se po behen me shtepi te re

 

Bamires, Zoti kurre mos ju humbte!

Check Also

Suedia dërgon trupa në vijën e frontit të NATO-s, ushtria përgatitet për anëtarësim

Suedia do tĂ« dĂ«rgojĂ« trupa luftarake nĂ« Letoni, ndĂ«rsa vendi po pĂ«rgatitet pĂ«r anĂ«tarĂ«simin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *