Plakolli i LDK-së në Mitrovicë fillon të “gjahtoj”: Prezenton Blerta Rafunen si “përforcimin“ e parë


Afaristja mitrovicase Blerta Rafuna Koca i është bashkuar ekipit të Lidhjes Demokratike të Kosoves në Mitrovicë, këtë e ka bërë të ditur antari i kryesisë së LDK-së në Mitrovicë Xhevdet Ferizi

Postimi i plotë:

Sot, degës së Lidhjes Demokratike të Kosovës në Mitrovicë iu bashkua afaristja e mirënjohur, Blerta Rafuna Koci. Si bankiere me përvojë dhe si afariste e shquar, ardhja e saj në LDK është vlerë, dhe për këtë jemi të lumtur të gjithë.

Bashkë për një LDK të fuqishme!

LDK #rrugaere #Mitrovicë

Check Also

Suedia dërgon trupa në vijën e frontit të NATO-s, ushtria përgatitet për anëtarësim

Suedia do të dërgojë trupa luftarake në Letoni, ndërsa vendi po përgatitet për anëtarësimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *