A i ik debatit Kader, duke u arsyetuar se nuk di të flasë shqip? (VIDEO)

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova Kaderi është ndeshur me një pyetje tjetër.“A e përdor faktin që thua se nuk di shqip si arsye që mos me debatu me banorët e tjerë?”, ka qenë pyetja drejtuar Kaderit.“Për lojë nuk e kam këtë që nuk di të flas, edhe ju e keni parë që fjalët nuk mund t’i them dhe ju pyes juve”, ishte kjo përgjigja e Kaderit.Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Check Also

Suedia dërgon trupa në vijën e frontit të NATO-s, ushtria përgatitet për anëtarësim

Suedia do të dërgojë trupa luftarake në Letoni, ndërsa vendi po përgatitet për anëtarësimin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *