Barcelona do të bëjë ofertë për Joao Felix

Barcelona po planifikon të bëjë një ofertë për Joao Felix.

Ylli portugez po tregon paraqitje mjaft të mira për Barcelonën dhe kjo ka bërë që katalonasit të mendojnë për një ofertë.

Sipas Mundo Deportivo, Barcelona planifikon të ofrojë 30-40 milionë euro për Joao Felix këtë verë.

Megjithatë, Atletico Madrid dëshiron mes 70-80 milionë euro, transmeton Gazeta Express.

Nëse oferta e tyre refuzohet, Barcelona do të tentojë ta sigurojë Joao Felixin në formë huazimi edhe për një sezon tjetër.

Check Also

Ish-ministri slloven i Mbrojtjes mirëpret liberalizimin për kosovarët: Avokuam ndër vite bashkë me PDK-në

Ish-ministri i Mbrojtjes i Sllovenisë, Roman Jakiq, e ka quajtur lajm të mirë heqjen e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *